Vaginaalkuulid

Kahjuks me ei leidnud sinu valikule vastavaid tooteid.

Vaginaalkuulid

Vaginaalkuulid, tuntud ka kui tupekuulid, on väikese kaaluga pallid, mis on ette nähtud tuppe sisestamiseks. Neid nimetatakse mõnikord ka armupallideks, naudingupallideks või vaginaalseteks helmesteks.

Tupekuulid on tavaliselt valmistatud kehale ohututest materjalidest, nagu silikoon, metall või plastik, ning on mõeldud kasutamiseks seksuaalse naudingu, vaagnapõhjaharjutuste või mõlema jaoks. Need võivad olla erineva kuju, suuruse ja raskusega ning mõned neist on loodud vibreerima või pöörlema, et stimuleerida.

Seksuaalse naudingu pakkumisel kasutamisel võivad tupepallid pakkuda ainulaadset täiskõhutunde ja suurendada mõlema partneri seksuaalset naudingut. Neid saab kasutada üksi või koos partneriga ning soovi korral saab neid vahekorra ajal eemaldada.

Vaagnapõhjaharjutuste tegemisel võivad tupekuulid aidata tugevdada vaagnapõhjalihaseid, mis võib parandada uriini- ja soolekontrolli, vähendada vaagnaelundite prolapsi riski ja parandada seksuaalset rahulolu. Tupekuulide kasutamiseks vaagnapõhjalihaste harjutustes paneb naine need tuppe ja tõmbab nende ümber vaagnapõhjalihased kokku, hoides neid teatud aja paigal, enne kui vabastab.

Kegeli pallid

Kegeli pallid, tuntud ka kui Ben Wa pallid, on samamoodi kergekaalulised pallid, mis on mõeldud vaagnapõhjalihaste tugevdamiseks.

Kegeli pallid on tavaliselt valmistatud silikoonist, plastikust või metallist ja on mõeldud tuppe sisestamiseks. Neid on erineva suuruse ja raskusega ning need kinnitatakse sageli nööri külge, et neid oleks lihtne eemaldada.

Kegeli pallide kasutamiseks sisestab naine need tuppe ja tõmbab vaagnapõhjalihased pallide ümber kokku, hoides neid enne vabastamist mõnda aega paigal. Seda saab teha kogu päeva jooksul, kas igapäevaste tegevuste või treeningute ajal, et tugevdada vaagnapõhjalihaseid ning parandada uriini- ja soolekontrolli.

Kegeli pallide kasutamisel võib olla ka muid eeliseid, näiteks seksuaalse naudingu parandamine, suurendades sensatsiooni ja aidates saavutada tugevamaid orgasme. Need võivad olla abiks ka naistele, kellel on uriinipidamatus või vaagnaelundite prolaps.

Tagasi üles