Makseviisid

Makseviisid

Ettemaksu arvega / E-arvega

Tasu pangaülekande või e-arvega.

Kinnita arvega tasumiseks väljavalitud makseviis ning klienditugi saadab Teile esimesel võimalusel vastava ettemaksu arve või siis vajadusel ka e-arve. Peale tasumist tarnitakse kaup Teie poolt valitud asukohta.

NB! Rekvisiitide täpsustamiseks või e-arve kättesaamiseks soovitame klienditoega ühendust võtta!

Kui tellimust ei ole tasutud 5. tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse.

Pangalingiga

Soorita oma ost kasutades kiiret ja turvalist pangalinki.

Peale tellimuse esitamist kliki soovitud panga lingile, mis suunab sind edasi internetipanka. Sisesta kasutajatunnus ja parool. Internetipangas näed juba eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas ka summa, mis kuulub tasumisele e-poes väljavalitud toodete eest. Kontrolli veelkord andmeid ja kinnita maksekorraldus.

Pangalink on kaitstud turvaprotokolliga, mis tagab selle, et sinu poolt saadetud informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta . E-poe ja panga vahel saadetakse infot ainult selle kohta, kas e-poest saadetud makse sooritati või mitte.

Makseviisi ametlik makselahenduse pakkuja on EveryPay AS.

Visa / MasterCard pangakaardiga

Vali nimekirjast kaardimakse, kui soovid oma tellimuse eest mugavalt ja turvaliselt deebet- või krediitkaardiga tasuda. Sisesta vajalikud kaardiandmed, kontrolli ja kinnita. 

Verified by Visa ja MasterCard SecureCode kaitseb sinu kaarti topelt: esiteks kuvatakse sinu isiklik tervitussõnum ja teiseks pead ostu sooritamiseks sisestama oma salasõna. Tähelepanu! Pangakaardiga tasumiseks peab sinu pangakaart olema seotud turvalise internetiostude programmiga, mille puhul kasutatakse rahvusvahelist internetiostude turbesüsteemi „Verified by VISA” ja „MasterCard SecureCode”. Pangakaardi seotust programmiga saad kontrollida oma internetipangas.

Makseviisi ametlik makselahenduse pakkuja on EveryPay AS.

Järelmaksuga mitmes osas

Pakume võimalust soetada kaupu eelkalkureeritud tingimustel nii ESTO, LHV, Liisi kui ka Inbank järelmaksuga. Hinnangulise pakkumise saad välja arvutada juba tootelehel. Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise.

Ostusoovi korral lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest sobiv järelmaksulink. Digiallkirjastada saab mugavalt nii ID-kaardi, Smart-ID kui ka Mobiil-ID lahendusega.

Järelmaksuga ostmiseks peab ostukorvi summa olema minimaalselt 50 eurot.

Lisateave

E-R 9:00-18:00
Tel: +372 6 229 100
E-post: info@solarmarket.ee