Makseviisid

Makseviisid

Arvega / E-arvega

Tasu pangaülekande või e-arvega.

Kinnita arvega tasumiseks väljavalitud makseviis ning klienditugi saadab Teile esimesel võimalusel vastava arve. Peale tasumist tarnitakse kaup Teie poolt valitud asukohta.

NB! Rekvisiitide täpsustamiseks või e-arve kättesaamiseks soovitame klienditoega ühendust võtta!

Pangalingiga

Soorita oma ost kasutades paindlikku pangalinki.

Peale tellimuse esitamist kliki soovitud panga lingile, mis suunab sind edasi internetipanka. Sisesta kasutajatunnus ja parool. Internetipangas näed juba eeltäidetud maksekorraldust, kus on kirjas ka summa, mis kuulub tasumisele e-poes väljavalitud toodete eest. Kontrolli veelkord andmeid ja kinnita maksekorraldus.

Kaardimaksega

Vali nimekirjast kaardimakse, kui soovid oma tellimuse eest mugavalt deebet- või krediitkaardiga tasuda. 

Sisesta vajalikud kaardiandmed, kontrolli ja kinnita. Krediitkaardiga maksmisel pikeneb tarneaeg makse laekumise aja võrra, milleks on harilikult 1-2 tööpäeva.

Järelmaksuga

Pakume võimalust soetada kaupu eelkalkureeritud tingimustel nii ESTO, LHV, Liisi kui ka Inbank järelmaksuga. Hinnangulise pakkumise saad välja arvutada juba tootelehel. Endale sobiva kuumakse suuruse ja tagasimakseperioodi saad valida ise.

Ostusoovi korral lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisidest sobiv järelmaksulink. Digiallkirjastada saab mugavalt nii ID-kaardi, Smart-ID kui ka Mobiil-ID lahendusega.

Kui tellimust ei ole tasutud 5. tööpäeva jooksul, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse.

Tagasi üles