Päikesepaneelide paigaldus

Päikesepaneelide paigaldus

Mitmekülgseid võimalusi pakkuvaid päikesepaneele saab paigaldada nii tihedas asutusalal kui ka sisemaal, ilma et see mõjutaks energiatootlikuse potentsiaali. Aitame leida sobivaima paiga päikesepaneelide paigaldamiseks, mis tagab võimaliku suurima tootlikuse.

Koostame Teile hinnapakkumise 72-tunni jooksul ning kauba saadavusel alustame paigaldusega 3-4 nädala jooksul!

Küsi personaalset pakkumist

Hinnapakkumine koostatakse koos aastase tootlikkuse prognoosiga, mis annab täpse ülevaate pargi tasuvusajast. Lisaks aitame teid ka vajaliku dokumentatsiooni ning Elektrilevile väiketootja liitumistaotluse tegemisega. Pärast tööde teostamist on omanikul võimalik jälgida päikesepargi tööd reaalajas nii mobiilist kui ka arvutist.

Paigaldused erinevatele katustetüüpidele

Pakume paigalduslahendusi järgmistele katusetüüpidele:

  • lamekatusele;
  • kiviprofiil-või trapetsplekk-katusele;
  • valtsplekk-katusele;
  • kivikatusele.

Eelistatuim variant katustest on viilkatus, mis tänu paremale kaldenurgale tagab suurima püsiva tootlikuse aastaringselt. Parima tootlikuse tagab katuse suund lõuna poole ning ilma varje tekitavate takistusteta (puud, kõrgemad kõrvalhooned, jne). Kõige optimaalseim nurk viilkatusele asetatud päikesepaneelidele on vahemikus 30-40°.

Maapaigaldused

Pakume päikesepaneelide paigaldust ka maaraamidele, mida on võimalik üles seada olenemata aastajast ning sobib kohtadesse, kus katusele paigaldamine ei ole võimalik. Maapinnale paigaldamine on eelistatuim variant, kuna see ei sea süsteemile piiranguid nagu näiteks suurus ja suund.

Maa peale rajatava pargi puhul on kõige optimaalsemaks variandiks kasutada suuremaid ja võimsamaid päikesepaneele, mis ühtlasi loovad tänu vähemale kinnitusmaterjali kulule ka väiksema paigutusala.